| bocucarmendelia a întrebat:

Am primit un mail, care imi confirma un mare cistig, nu inteleg despre ce este vorba, va multumesc."Departamentul de premii"

3 răspunsuri:
| Michaela89 a răspuns:

Nu crede in porcarii din astea, sunt doar minciuni.Si mie mi s-a intamplat.S nu dai cumva date personale despre tine sau despre altcineva.Ok?

| adizzx a răspuns:

Este un mail trimis de un hackar...nu dati date persoanale.

| siamezu69 a răspuns:

Am primit si eu un e-mail la fel ca am castigat 20000 lei. Am cautat pe net si uite ce am gasit
http://www.com24.ro/index.php/2010/02/atentie-la-teapa-direct-office/