| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un router de la RDS ZXHN F660 GPON ONT. A mers vreo doua saptamani si in dimineata asta se aprinde un bec rosu intermitent( nu stabil) la LOS ( notatia de pe router). Semnal primeste la telefon dar nu se conecteaza. Care ar fi problema?

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Este probabil de la ei, asteapta. Sau ai putea sa scoti firele din el, sa il scoti din priza, sa il lasi 10 minute asa, 10 MINUTE DA?! si apoi il bagi la loc si vezi daca merge.