| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Am probleme cu laptop-ul, totul a inceput cam acum doua saptamani cand i-am dat un restart si n-a mai vrut sa porneasca, imi aparea ca windows trebuie sa repare ceva si pana la urma l-am reinstalat, o saptamana a mers bine, apoi a inceput sa-mi apara blue screen cu "Bad_pool_header", iar putin mai devreme mi s-a inchis pur si simplu, are cineva o idee ce sa-i fac?

1 răspuns:
| Victor1996 a răspuns:

Incearca sa il reformatezi cu un alt windows, de pe un alt cd/stick boutabil