| Plecat_La_Mă-ta_Vivi_1988 a întrebat:

de curam am reinstalat windows´ul pe un msi gt70, windows cu licenta totul up2date...au inceput sa apara foarte multe crashuride blue screen diferite error in special cand m´a joc.vre´o idee?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

GT70 este un aparat special conceput pentru gaming, DAR
TREBUIE sa folosesti TOATE DRIVERELE, precum SI kit-urile de programe date de producator!
Doar cu driverele instalate de Windows (8.1) NU functioneaza corect in media. Alte versiuni de windows NU sunt sprijinite!

Printre altele, trebuie sa ai si
"MAGIX MX Suite
The All-in-One Multimedia Solution
Download for free now!
And here is the link to your exclusive landing page: http://rdir.magix.net/? page=6NMOYSXJ8J89

Ar fi bine ca, daca dai bani pe o scula, macar sa citesti si descrierile si modul de utilizare, date de FABRICA:
http://www.msi.com/Laptop/gt70-2od.html#hero-overview

| AnthonyWhite a răspuns:

Am un windows cu liceenta adus de tatal meu din America. Ce crezi e de ****. L-am instalat si am avut probleme ii lipsesc multe fisiere, Dll-uri, etc.

si altceva,
MSI GT70 este compatibil doar cu win 8 sau 8.1
cum au facut Compaq un laptop compatibil doar cu Win Vista ( de rahat)

| AZ_Mark_2002 a răspuns:

1. Pune mana pe un dictionary
2. Device-ul tau nu e compatibil cu windows