| Gabriela_Yvona_1993 a întrebat:

Am profilul de Instagram facut pe Fb dar cand ma conectez cu Facebookul meu intra in contul altei persoane. AJUTOR

1 răspuns:
| varsanofie a răspuns:

Persoană cunoscută? Este posibil să se fi logat persoana respectivă de pe terminalul tău? Dacă da, este ceva normal, se mai întâmplă. Tot ce trebuie să faci este să te deconectezi, încercând din nou, varianta unu, doi, încearcă pe un alt browser, gen, internet explorer, chrome, firefox. trei, dacă îți merge varianta doi este de la cookie, alt+f5 ar trebui să ajute în acest caz, sau să cureți cookiurile. anyway incearca varianta 1 si 2 și lasă-mi mesaj.