| PatriciaManuela a întrebat:

Buna Tpu...Am un cont de Instagram la care am pus autentificare cu doi factori prin aplicatie. Cand intru pe aceea aplicatie ca sa imi introduc contul de Instagram pentru a primii codul, nu ma lasa. Asa ca am imprumutat telefonul altei persoane. Pe acel telefon pot sa ma conectez dar cand introduc codul pe Instagram imi zice "Te rugam sa verifici codul de securitate si sa incerci din nou,, cu toate ca codul este corect. Asa face de ieri si chiar nu stiu ce sa mai fac...

4 răspunsuri:
| rebecadia a răspuns:

Ai încercat să reinstalezi Instagram-ul?

| PatriciaManuela explică (pentru rebecadia):

De o gramada de ori

| Gabrielapopovici a răspuns (pentru PatriciaManuela):

La fel e și la mine, ți-ai recuperat pana la urma contul?

| Gabriela8766 a răspuns (pentru Gabrielapopovici):

Ați rezolvat problema? Sunt în aceeași situație? Cum ați procedat pana la urma?