| Cristi654 a întrebat:

Am pus o parola la admin si acum cand vreau sa instalez ceva pe calculator imi cere parola de la admin.Eu am uitat parola si nu stiu cum sa o scot.Deci am doi utilizatori admin si Andrei.Andrei nu are parola si pot intra pe el,dar admin are parola si nu o stiu, am uitat-o.Am Windows 7.Cum as putea sa scot parola de la admin fara sa o stiu? Solutii va rog! Am nevoie urgent! D-au FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Necunoscutu1 a răspuns:

O solutie e sa reinstalezi sistemul de operare. E cam singurul lucru sigur. doar in cazul in care nu ai ceva de pierdut din datele calculatorului actual

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Google Hiren's Boot CD.

| gelu1970 a răspuns:

Da se poate.
cauta tutoriale. sunt destule.

| Cristi654 explică (pentru doctorandus):

Nu
stiu
ce
e
asta

| doctorandus a răspuns (pentru Cristi654):

"Google" inseamna ca trebuie sa cauti pe Google, iar "Hiren's Boot CD" e ceea ce trebuie sa cauti.