| Serb_Niculae_1995 a întrebat:

Salut.Am cumparat un laptop si avea instalat ubuntu pe el.la inceput am pus parola la administrator.dupa o saptamana am scos parola, dar acum cand vreau sa schimb ceva imi cere parola.o scriu pe cea care o aveam si nu merge. vreau sa stiu daca merge sa instalez windows fara parola de la administrator.nu am uitat-o, dar cea care am avut-o nu merge.si asta vreau sa stiu, daca atunci cand o sa instalez windows-ul imi va cere parola!

Răspuns Câştigător
| ViktorVictor a răspuns:

Nu iti va cere! Depinde daca-i Windows 8 trebuie account Microsoft, daca ai si acuma windows 8, intra depe alt ceva pe account microst apasa schimba parola, daca nu merge inseamna ca tia stricat cineva parola! La Windows 7 nu va merge! Daca acuma ai windows 8 fa-ti alt account Microsoft si logheazate in pc cu el, daca nu a mers sa-ti faci parola inapoi!