| cosmin986522 a întrebat:

Am reinstalat windowsul si pe laptop cand vreau sa vorbesc cu cineva pe Facebook live ne putem vedea doar ca nu merge microfonul meu incorporat si nu stiu de ce.Am instalat driverele si nu stiu ce sa mai fac, pana sa reinstalez windows 8 mergea microfonul.

1 răspuns:
| AlexSr a răspuns:

Windows 8 preinstalat pe Laptop, atunci când îl cumperi, el vine cu tot cu driverele. Deci windows și drivere pe un CD.
Atunci când instalezi windows 7, laptopul tău nu cunoaște atât de bine Windows-ul sau invers.
Laptopul este proiectat pentru Windows 8.
Din păcate va trebui sa mai cauți ceva timp drivere pentru sunet sau sa cumperi licență unui program cu serviciile astea de descarcat.
Good luck