| amyamy a întrebat:

Am o intrebare la care nu gasesc nici un raspuns! am un laptop, de curand i-am reinstalat windows-ul! are microfon incorporat sau cel putin avea, pentru ca dupa ce i-am reinstalat windows-ul imi spune ca nu mai imi gaseste microfonul, cand vreau sa vb cu cineva eu il aud pe respectivul dar el pe mine nu. ce as putea sa ii fac? ce s-a intamplat de fapt din cauza ca i-am reinstalat W? nu prea ma pricep la calculatoare dar ma descurc si am cautat peste tot si nu stiu ce s-ar fi putut intampla cu microfonul de la el ca doar avea microfonul incorporat si nu mi-l mai gaseste va rog care se pricepe explicati-mi sau lasati-mi un id de mess sau ceva si o ora in care sa aveti timp sa putem vorbi daca binecoiti sa ma ajutati.nu stau prea bine cu banii si nu imi permit inca sa il duc la un profesionist.va rog si va multumesc

Răspuns Câştigător
| xelAlex a răspuns:

Ai nevoie de driver pentru. microfon...i-a cauta tu in cutia cu cd-uri si carticelele laptopului sa vezi.big grin