| vfb a întrebat:

Am schimbat bateria telefonului la un service gsm, iar dupa nu au mai mers butoanele de volum si de silentios. Credeti ca este din cauza ca nu a schimbat corect bateria sau din sistem? Am iphone 4s

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

Daca a desfacut telefonul cred ca tipul era cam noob la partea cu desasamblatul. du-te la un service gsm specializat sa ti-l faca. eu m-am dus la un service gsm si 1 sapt am asteptat sa imi faca un 3gs si cand l-am adus acasa isi dadea restart mereu si nici wifi/3g/bluetooth nu mergea