| Rapidistu_Ionut_1994_JZne a întrebat:

Am schimbat windowsu la laptop, iar acum nu mai functioneaza reteaua wifi. Internetu merge doar prjn
Cablu. Am instalat driverele.x care sa fie cauza?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai instalat și driverele pentru Bluetooth? La mine antena Wi-Fi functionează numai dacă am Bluetooth activat.

| PainTech a răspuns:

Salut!
Ruleaza programul Complete Internet Repair. Daca problema e de tip Software, cel mai probabil aceasta utilitara o poate repara.
https://www.rizonesoft.com/downloads/complete-internet-repair/

Mult succes!
Daca gasesti o alta solutie, te rog sa ma anunti!

| Deian_Ali_1980 a răspuns:

Eu tot fac pc-uri si tot intimpin aceasta problema, o poti rezolva cu programul 3DP CHIP (este gratuita)Mult noroc