| gago a întrebat:

Buna TPU...am o problema pe care nu am idee cum sa o rezolv.

Am un laptop packard bell si nu gasesc un driver pentru lan si wifi. Am luat multe drivere dar nici macar unul nu functioneaza...le-am instalat si tot nu imi apare wifi....Am incercat bag cablu in router si in laptop dar tot asa,nu imi merge, imi scrie unidentified networks dar la router imi apare ca ii conectat alt pc. Am luat si un driver pentru lan dar nu merge, am schimbat si pe public si tot nu merge. AJUTOR!

Funda+vot

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Exista un singur driver, pe care il gasesti la producator, acolo unde stau tot timpul driverele!

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Instaleaza CPU-z si spune-mi numele la motherboard sau mainboard. Iti voi da link pentru download apoi.