| anaduls a întrebat:

Mama mea, a cumparat un router de wifi (netis se numeste) si am incercat sa il instalez, sa il fac, l-am bagat in laptop. Nu prea ma pricep, dar pe telefon imi arata reteaua de wifi, m-am conectat la ea cu parola care mi-o arata password ca de schimbat nu imi da voie laptopul, nici nu stiu ce zice ca este in limba italiana, Sony vayo. M-am conectat de pe telefon, imi arata ca sunt conectata dar internetu nu merge. Ma poate ajuta cineva! fundita:* pop

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu te putem ajuta pana nu dai amanunte. De unde ai net, ce tip de conexiune ai, ai modem sau nu, etc. Mai bine cheama pe cineva care se pricepe! Astea nu sunt chestii care se rezolva pe Internet!