| raul95b a întrebat:

Am service pack 3 (windows) si de cateva zile nu imi mai merge sa vizulizez videouri-filme cu orice program.Am sunet si subtitrare, dar nu se vede imaginea. Am incercat cu VLC Player, BS Player, KM Player si cu GOM Player... Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| omide a răspuns:

Ce zici de niste codec-uri, cred ca iti rezolva problema
le gasesti la adresa http://download.rnt.ro/Multimedia.php

3 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Ai un conflict la codecuri-cel mai probabil.Ia si dezinstaleaza toate playerele si codecurile. apoi instaleaza doar km player si ca-lite codecs pack.ar trebui sa mearga

| vioreld a răspuns:

Incearca sa reinstalezi placa video, daca nici asa nu merge, singura modalitate este de a reinstala windows-ul.

| raul95b explică:

Dar videourile de pe youtube merg...si daca vreau sa ma uit la ceva online nu merge!