| anonim_4396 a întrebat:

De curand am observat ca nu-mi mai merge windows media player nu mi se mai deschide, am incercat sa-l reinstalez, acelasi lucru, ma poate ajuta cineva? apropo am avut windows vista si l-am schimbat cu windows xp service pack 3 la un autorizat... va multumesc

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Da de ce neaparat folosesti windows media player-sunt o gramada de playere video si audio pe net gratuit.de exemplu.bs player filme. winamp sau aimp 2 muzica.km player filme... le gasesti gratuit pe net.nu trebuie sa stai neaparat dupa windows media playerwinking