| iulix55 a întrebat:

Am si eu o intrebare, am luat copyright pe canalul de Youtube la 2 clipuri, dupa care m-am trezit pe canal cu 101 videclipuri de 1 min si ceva incarcate pe canal, cum e posibil sa se incarce singur clipuri pe canal?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca s-au incarcat singure ci ca cineva a reusit sa iti fure datele de login

| iulix55 explică (pentru suntserios):

Nu stiu, cert este ca le.am sters eu, dar totul s-a intamplat cand am luat copyright, pana atunci am fost intrat si nu erau