| marinsky a întrebat:

Am si eu o intrebare.Sunt pe vodafone pe abonament si as vrea sa strec pe orange. Daca scot cartela vodafone si decodez telefonul si imi pun cartela orange e totul in regula nu?

7 răspunsuri:
| Ciprianch28 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| yssabela a răspuns:

Inca mai ai abonament? pe cat timp? si eu am abonament dar l-am pun in alt tel. cred ca trebuie sa astepti pana ti se gata abonamentul, apoi poti sa-ti pui alta cartela. Da til poti decoda dar abonamentul tot o sal platesti chiar daca nu folosesti cartela. iar daca vrei sa renunti la abonament trebuie sa platesti(nu stiu cat). pup sper ca te-am ajutat pa.

| CosteaVlad a răspuns:

Da, e totul în regulă. Dar rămâne totuşi un mic chepsis la contractul cu Vodafone. Ce faci cu el? Dacă perioada pe care ai semnat contractul este pe terminate, atunci e ok, dar dacă vrei să-l reziliezi pe parcurs, din proprie iniţiativă, vă trebui să plăteşti ca să poţi renunţa la acel abonament.
O zi bună!

| Minks a răspuns:

Pai o sa platesti abonamentul in fiecare luna degeaba, daca tu nici nu ai folosit abonamentul.

| alessia5158 a răspuns:

Acest lucru nu te va ajuta sa scapi de abonamentul la Vodafone!

| AndreeaP99 a răspuns:

Da e ok sau daca nu poti sa te transferi cu tot cu numar la cei de la Orange ( mi se pare ca primesti si ceva avantaje )