| cryssy95 a întrebat:

Am si eu o problema.Am un card SanDisk de 2 gb pe care nu il mai citeste nici calculatorul nici telefonul(am incercat cu 3 telefoane). O prietena a reusit sa faca telefonul sa il citeasca, dar acum nici telefonul ei nu il mai citeste.Care as fi problema? Ce pot face ca sa o rezolv?
*dau funditabig grin*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil firma e de rahat. Eu am avut un MP3 care a mers cit a mers si de la o vreme m-am trezit ca se opreste brusc in timp ce ascult muzica. Am crezut ca e bateria, dar am schimbat citeva si tot aia. M-am uitat la contacte si erau ok. Totul pare in regula dar porcaria se opreste din senin. Firma de doi lei, chinezeasca. Inainte era un proverb "cum e turcu si pistolu'". Asta apropo de lucrurile turcesti de proasta calitate. Acum putem extinde proverbul si la chinezi. Mai toate lucrurile chinezesti sint de proasta calitate.

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Poate dupa ce l-ai incercat pe calculator si pe trei telefoane ar fi cazul sa te gandesti ca e stricat cardul si poti rezolva problema cumparand altul. da fundita, ca nu te cred.