| mickey13 a întrebat:

Am si eu urmatoarea problema : Ieri mi-am achizitionat un telefon samsung b3410, el are memorie interna de 30 mb si am incercat sa ii pun card micro sd ( in specificatiile lui scrie ca suport micro sd de maxim 8 gb).
Prima oara am incercat cu un card microsd Sandisk de 256 mb l-am aprins si nu mi-a vazut cardul.
A doua oara am incercat cu un card de 1 gb Kingston si la fel.

Stie cineva daca fac ceva gresit, ii trebuie alta firma de card? Ce pot sa fac sa imi citeasca cardul? Multumesc in avans pentru raspunsuri! Funda pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| davidstefan a răspuns:

Pai trebuie sa vezi ce memory card iti trebuie pentru telu tau gen M2 sau vezi in carte de instructiuni daca iti scrie sau du-te cu el de unde l-ai luatwinking funda?