| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc ul.
Cand il aprind sa scriu parola o scriu si dupa ma pune sa o scriu din nou la nesfarsit.
Nu inteleg de ce...ce pot sa fac? Am windows 10 dau fundq cine ma ajuta repede

4 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Daca ai windows 10 este clar ca ai contul de Microsoft ca sa ai o parola intra pe telefon si schimba parola si vezi pe urma daca merge.

| TheSeventhSin a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Nu imi arata ca nu merge ca am incercat si un la nimereala dae alea nu merg.
In schimb asta pe care o stiu ca o am imi arata ca intra ib windiws si dupa ma da iar sa scriu parola...

| TheSeventhSin a răspuns (pentru iwefgOficiall):

Am schimbat si degeaba, cum spuneam... scriu parola si nu scrie ca e gresita dar ma pune sa o scriu la nesfarsit.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Anseamna ca ai vreun virus formateaza tot hardul.