| Crizaurus a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul.In timp ce scriu ceva intr-un pe google de exemplu imi sare de pe rand si trebuie sa mai apas odata ca sa continui sa scriu ( ca si cum nu am apasat deja ). daca ma uit la filmulete pe facebook imi da brusc pauza fara sa fac nimic eu. Eu ma joc si CS:GO si in timpul meciului mi se blocheaza imaginea si trebuie sa atas un click ca sa isi revina. Ce ar putea fi, si cum as putea rezelva? (PS: calculatorul e luat recent http://www.emag.ro/......BX48BBBM/) (PPS: nu e de la tastatura sau de maus, le-am schimbat deja )

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ciudat. Logic problema era de ce nu fac contact bine mufele usb ale tastaturii sau mouse-ului.
Daca nu gasesti altceva te sfatuiesc sa schimbi windows-ul. Instaleaza 8.1 e foarte bun.
Bafta.