| Mariannnnn a întrebat:

Am o problema cu Metin2United l-am instalta intru in joc ma conectez si nu imi merge tastatura adica daca apas ceva pe tastatura mise blocheaza din maus pot sa ma misc sa scriu pe chat merge da cand vreau sa am misc din tastatura mise blocheaza

Răspuns Câştigător
| dinca42 a răspuns:

Ai anti-virus? Daca ai dai la optiunea open normaly nu in sandboxhappy
sau mai simplu dezactiveazal 10 minute.
Daca nu e asta reinstaleazal si configureaza tastahappy!
Funda daca te-am ajutat!

| Mariannnnn explică (pentru dinca42):

Am incercat degeaba am aflat din cauza rezolutiei 800x600 nu-mi merge si la alti jucatori le merge am schimbat rezolutia simi merge da am lag foarte mare..ms ori cum big grin

2 răspunsuri:
| dinca42 a răspuns:

Ca sa mai scapiu de lag fa-l full screnhappy