| GoDiePlease a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema. mi-am cumparat recent o pereche de casti Hama. totul se aude bine, era cam incomod la inceput dar m-am obisnuit si se aud foarte bine insa am o problema. le-am luat ca sa pot juca CS:GO mai bine insa. in ultimul timp apare un defect. asa aleatoriu. deodata se aude un sunet ca si cum as conecta ceva la calculator (ca si cum as conecta un usb sau chiar castile) se blocheaza jocul pentru o clipa se blocheaza tastatura. nu mai functioneaza pentru o clipa. si retine comenzile date inainte de a se bloca adica eu tin apasat pe "w" tasta de mers inainte. cand se blocheaza merge tot inainte fara sa mai apas pe nimic iar celelalte taste nu mai merg. si sunetul se blocheaza nu se mai aude nimic. trebuie sa ies din joc si sa il deschid la loc sa isi revina sunetul. ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Aggares a răspuns:

Da-mi add pe mess si vorbi acolo, ama vut aceeasi problema. r_raul26@yahoo.com

| GoDiePlease explică (pentru Aggares):

Nu prea mai folosesc mess-ul. poti da skype sau ceva de genul?

| Aggares a răspuns:

Skype : zAuras daca nu ma gasesti da-mi skype-ul tau.