| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un Nokia 1800 si am o mare problema. Deci inregistrez un numar, ii pun nume, numar frumos tot. Bun. Problema este urmatoarea atunci cand ma suna contactu respectiv nu-i apare numele... ii apare doar numarul, dar eu cand am inregistrat contactul i-am pus nume. Mentionez ca am incecat sa bag contactul si pe SIM si pe Telefon. [ FUNDA ]

1 răspuns:
| Bogbogdan98 a răspuns:

Inseamna ca ar avea probleme cu memoria cel mai bine dul la reparat