| LeMike a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu Nokia n95 cand ma suna cine va nu imi apare numele doar numar, mentionez ca am numerele bagate, dar cand sun eu imi apare numele celui pe care il apelez.
Stiti care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| aeroclub a răspuns:

E din cauza ca ai acelasi numar la 2 sau mai multe persoane din agenda sau ai contacul de mai multe ori happy Mi s-a mai intamplat si mie! Funda?

1 răspuns:
| LeMike explică:

Am rezolvat problema, am facut update la soft si acum merge.Dar pentru ca ai raspuns primul iti dau funda!winking