| yulyanna a întrebat:

am si eu o mica problema cu telefonul meu, modelul este nokia 6500 classic...problema este urmatoarea:
cand ma suna cineva/primesc un sms nu`mi apare numele celui care mi-a trimis sms/m`a sunat... apare doar numarul, iar acele numere le am salvate in telefon

ma puteti ajuta cu niste raspunsuri?:-s

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Selecteaza doar sim sau memoria telefonului, nu ambele in folosinta!
le ai si pe sim si in mem telefonului si de accea cred ca nu-ti apare numele
incearca, bafta!

| yulyanna explică:

Am selectat pe sim, tot nu inteleg dc nu apare numele