| Biir a întrebat:

Am un telefon nokia 7020; atunci cand ma suna cineva nu imi apare numele din agenda, ci numarul respectivului.Am cautat prin toate setarile, dar nu am rezolvat problema. Care este "solutia"?laughing

Răspuns Câştigător
| Jair_Fufezan_1992 a răspuns:

Eu am mutat toate numerele din memoria telefonului pe cartela sim, apoi de pe sim inapoi in memoria telefonului si acum imi apar numele persoanelor. sper ca am fost de ajutor happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca te inteleg singura solutie este sa iti sri pe o foaie, ceva numarul si numele sau sa le retii eu asa am facut si deja eu nu mai vad numarul eu vad doar numele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie. de la un timp. apare drect nr la cinv cu care vorbesti foarte mult de pe telefonul respectiv. daca nu vb cateva zile cu acea persoana o sa apara dinow numele ei laughing