| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat să fac un site. Şi caut hosting, dar nu ştiu nimic despre asta laughing. Vreau sa am domeniu. com. Ştiti de unde pot să fac rost de hosting gratuit pentru. com? Sau măcar să nu fie scump, max. 2-3 euro pe lună. Nu îmi trebuie spatiu mult.

6 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Gratuit cu. com niciodata.

| keytao a răspuns:

Incearca pe : ro tld

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal... hosting gratuit nu exista pentru domeniul. com sau. ro dar in schimb sunt unele siteuri care ofera hosting. com la preturi rezonabile de pana la 25 de dolari. Spre exemlu siteul http://www.hostingweb.ro/inregistrare-domeniu-com.html ofera domeniul. com la un pret de 8. 9 euro.

| Leandro a răspuns:

Pe viitor, daca vrei sa-ti faci un site sau blog, poti sa incerci www.ucoz.ro. Iti dau hosting gratuit, trafic si spatiu nelimitat, pe langa template-urile cu care iti faci site-ul si domeniu gratuit (tip nume.ucoz.ro).