| rocketguy3321 a întrebat:

Imi puteti recomanda un serviciu de web hosting gratuit?

Eu de ceva timp mi-am deschis propriul site, ca un portofoliu pentru servicii de web design, unde mi-am postat cele mai recente proiecte si blogul personal.
Inca nu am castigat niciun ban (de aceea trebuie sa folosesc serviciu gratuit...); in acest moment folosesc x10hosting, si nu pot sa spun ca nu sunt buni, insa au adesea probleme cu serverele.
Eu detin propriul nume de domeniu, deci nu am nevoie decat de hosting;
Ce caut: niste spatiu (in jurul a 100-200 de mb ar fi suficienti), php si mysql neaparat.
Orice in plus (viteza conexiune, uptime bun) reprezinta un avantaj.
Are cineva vreo idee?
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Eu folosesc de cativa ani http://www.000webhost.com/ si sunt foarte multumit de ei...

2 răspunsuri:
| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

De vrei iti dau eu un webhosting pe viata tot unlimited cu 20€ gallaxyhostr e id meu contacteaza-ma

| Mihai_Marius_1995 a răspuns:

Http://api.5jelly.com/redir/6911112 te inregistrezi si ai web host free domains Vps bun. Bafta;)