| bakovian a întrebat:

Am un bluetooth device 2.0 pe care doream sa-l folosesc pentru a face schimb de informatii intre telefon si calculator. L-am instalat, calculatorul il vede si totusi nu pot decat sa trimit informatii de pe calculator pe telefon, invers imi spune "conexiune esuata". Care credeti ca este problema? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai niște comenzi neactivate la telefon și de aceea nu poți trimite de pe el. Intră în meniul telefonului și vezi unde este!
Pa, pa.

| bakovian explică:

Pai daca era vreo setare nerealizata, atunci ar fi trebuit sa nu pot nici sa trimit de pe calculator pe telefon, nu? Am un sagem, poate poti fi mai explicita care setari crezi ca nu le am facute. Multumesc