| alexysalex a întrebat:

Recent am cumparat un dispozitiv de descarcare de date prin bluetooth din telefon in calculator si invers. Prima oara cand l-am folosit, dupa ce am instalat totul, a functionat. A doua oara insa, mi-a aparut eroare de conexiune. Imi puteti spune, va rog, ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| ZeR0_4666 a răspuns:

Ai pornit si la telefon blustutu?hee hee sau incearca sa il istalezi din noubig grin

| alexysalex explică:

Da, l-am pornit, si am si instalat din nou. Si tot nu mergecrying

| alexysalex explică:

Am pornit la ambele bluetooth-ul si am incercat si sa instalez din nou, si tot nu a mers sad.