| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema: Cate o data cand vreau sa trimit o melodie de pe calculator pe telefon prin bluetooth imi spune trimitere esuata dar memorie mai am liber 2 GB si ceva dar tot imi spune trimitere esuata ce trebuie sa fac

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Poate fi de la bluetooth. E o problema de care se plang toti, la un moment dat. big grin. Incearca sa tii cat mai apropiate unul de celalalt cele 2 dispozitive intre care se realizeaza transferul.

| radu75 a răspuns:

Bifeaza din meniu salvarea datelor pe card, acum incearca sa salveze in memoria telefonului, daca ea este plina normal ca nu are unde.

| lexony a răspuns:

Aceasta problema este din kuza la bluetooth. Trebuie reinstalat sau eventual dezinstalat si inlocuit cu altul mai bun.

| RooN a răspuns:

Dar la alt telefon merge sa trimiti? daca merge vezi ca pe undeva pe la setari ai o optiune unde sa iti salveze fisierele, dai acolo pe card si o sa meargawinking
Baftatongue

| mister_7308 a răspuns:

Daca ai nokia, vezi poate ai setat sa primesti mesajele in memoria telefonului si nu mai ai loc de aceea iti da trimitere esuata.