| Vladutz_Vlad_1996 a întrebat:

Am un calculator care functioneaza si pe care l-am putut folosi.Insa,dupa ce am incercat sa ii schimb procesorul si apoi am renuntat, cand am pus procesorul vechi la loc si am remontat totul calculatorul nu mai arata nimic.Monitorul merge pentru ca daca folosesc alt pc e ok insa.Pc-ul functioneaza, porneste totul functioneaza in interior insa nu arata nimic. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Atentie cum ai demontat de acolo mufele pini trebuiesc un pic impinsi mai cu forta ai crija sa nu rupi vreun piciorus ca dupa o dai in bara