| Chis_Gheorghe_1954 a întrebat:

am o problema la care inca nimeni nu mi-a putut raspunde, poate acuma ma ajuta cineva. Am un calculator mai vechi pe care am instalat Windows XP (calculatorul fiind vechi nu suporta Windows 7). Folosesc foarte mult Skype. Am avut instalata versiunea 7.5.0.101 si Skype-ul mergea foarte bine. Vazind ca au aparut versiunile mai noi 7.6.0.102 sau mai nou 7.7.80.103 am incercat sa le instalez dar nici o versiune nu merge la mine, oare din ce cauza? Daca ma poate ajuta cineva cu un sfat. Multumesc anticipat1

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru simplul fapt ca nu merg pe xp! Iti trebuie o versine mai veche! Las-o pe aia pe care ai avut-o!

Răspuns utilizator avertizat
| Romb3r a răspuns:

Pai,poate nu sunt compatibile cu Windows-ul, mai ales de cand Micro$oft a oprit suportul.Asta pare singura explicatie logica.