| narcuz a întrebat:

Am un canal de Youtube care recent a facut 1.000 de abonati si de acum pot sa castig bani de pe urma vizualizarilor. Cam de o saptamana am facut 1.000 abonati si cand intru la setari la "generarea de bani" scrie ca e in curs de examinare si dureaza cam o luna. Dupa ce o sa se termine examinarea si o sa pot primi bani, o sa fiu platit si pentru videoclipurile anterioare, cele postate inainte sa fac 1.000 de abonati? Sau o sa primesc bani doar pentru cele care o sa fie postate dupa 1.000 de abonati? Va multumesc

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce bani, ma? 3 centi? laughing n-ai ce face cu 1000 de abonati, conteaza numarul de vizualizari.

| liv006 a răspuns:

Conteaza numarul de vizualizari.