| Pavel_Ioanes_1991 a întrebat:

Am un HP compaq presario cq57-435eq si nu imi merge wireless-ul chiar daca am instalat driverul. ..nu stiu ce sa mai fac....va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Verifică dacă ai un buton sau o combinație de taste care dezactvează /activeaza Wifi-ul pe acesta.La unele modele de laptop-uri este un buton situat pe carcasa acestuia de unde se pornește/optește placa de rețea Wifi.Succes

| gelu1970 a răspuns:

1 ai wifi oprit, deci fa bine si activeza wifi
2 driverul instalat nu e cel optim
3 wifi defect

| Pavel_Ioanes_1991 explică (pentru DeyCj):

La mine e fn-f12 dar e aprins un bec portocaliu si trebuie sa fie alb cand dau pe el mi se pune pe mod avion...