| adrian05 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul HP Compaq Presario CQ57-435EQ? Funfa + Vot

4 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Pentru 1.65GHz ai procesorului sa nu te astepti ca o sa te joci toate jocurile posibile pe el. Insa e bun daca vrei sa vezi filme HD, cel putin de 720p. De office, de Internet si de alte maruntisuri nu mai vorbesc, e perfect. Si pretul e bun, asa ca ti-l recomand.

| adrian05 explică (pentru GoguSteriade):

Sall, mersi pentru sugestii dar as mai vrea sa te intreb ceva, pe el pot sa ma joc metin?

| GoguSteriade a răspuns (pentru adrian05):

Da, fara nicio problema.

| adrian05 explică:

Dar pot sa joc metin pe el?