| Mihay4 a întrebat:

Am un iPhone 3Gs, sunt pe Cosmote fara abonament si mi-am activat web'n'walk. Am optiunea activata si imi da Cosmote sms "Serviciul web'n'walk nu poate fi configurat automat pe telefonul tau. Detalii la www.cosmote.ro sau Servici relatii cu clienti" ce pot sa fac? [ La setari am activat "Date celulare" si "3G"

1 răspuns:
| paulnunu a răspuns:

Depinde de unde ti l-ai luat. Mergi de unde ti l-ai luat si il trantesti pe birou rolling on the floor.