| Anonim77anonim a întrebat:

Am un iPhone 4, am problema pe care probabil multi au intalnit-o,nu pot descarca de pe app store mai nimic :Facebook,Messenger,YouTube, snapchat si alte aplicații de care as avea nevoie, eu am ios7.1.2 si toate aplicațiile astea. Ce pot face? Tin sa menționez ca am intrat pe "actualizare software" dar zice ca sunt cu update-ul la zi.
Mersi anticipat, dau funda!

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Eu zic sa ii pui un IOS si mai nou decat ala. Poti face asta daca il conectezi la PC, descarci un IOS nou de pe internet si te uiti la un tutorial cum sa il pui pe telefon. Eu am intalnit problema asta pe care o ai tu doar ca asta a fost doar la Facebook, nu se putea deschide Facebook-ul, pur si simplu intram in el si ma scotea dar i-am dat din telefon update la software si si-au revenit problemele. Sau poti incerca sa ii dai o restartare din fabrica, asta poti face de la setari. Sper ca te-am ajutat