| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 5 pe care aveam aproape 300 de melodii... am vrut sa imi adaug dar am dat update la itunes si acum am itunes 10.7 si nu stiam cum se adauga melodii pe noua versiune si i-am dat sincronizare din greseala si mi s-au sters aproape toate melodiile si acum am 47. Ce pot sa fac pentru a avea din nou toate cele 300 de melodii inapoi? fuda la cel mai corect si rapid raspuns!

1 răspuns:
| Anonymous2899 a răspuns:

Nu prea mai pot sa le pui inapoi.Ia-le din nou dar cred ca iti va lua ceva timp.(Si eu faceam mai demult aceeasi greseala cu ipodul meu si ma trezeam ca nu mai am nimic in el).