| Shontellle a întrebat:

Hei, mi-am instalaz muzica pe iphone si aveam vreo 100 de melodii,si mi s-au sters majoritatea dintr-o data. dar cand cuplez cablul de date la calculator si intru pe programul ala Itunes,acolo imi apar ca is toate melodiile,stiti cumva daca s-au transferat intr-un alt folder, sau...?

4 răspunsuri:
| Koss01 a răspuns:

Si eu am iphone cand ai instalat itunes ti-a aparut sincronizare si dupa remov altfel nu ai cum sa pui muzica tie in itunes iti apare ca sunt melodiile care le ai si pe pc sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Shontellle explică (pentru Koss01):

Pai si nu imi mai apar pe telefon... Eu le vreau pe telefon degeaba is in programul ala

| Koss01 a răspuns (pentru Shontellle):

Ok uite cum trebuie sa faci inti in itunes si scrie in dreapta intr-un colt de sus "pe acest iphone" langa biblioteca scrie dai clik "pe acest iphone" dai in stanga la muzica in ce folder vrei tu si cam asta este toata treaba simpluwinking

| Koss01 a răspuns (pentru Koss01):

Si tragi toata muzica unde vrei tu