| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 6 si de la o vreme a inceput sa faca dungi pe ecran. Eu ziceam sa astept pana apare iphone 8 sa il schimb, dar e posibil sa nu mai tina pana in toamna al meu. Deci ce ziceti? Sa imi iau Iphone 7 plus sau sa stau fara telefon 3-4 luni pana apare Iphone8?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Daca iti permiţi ca sa iti cumperi un Iphone 8, atunci cred ca rezişti pana apare, eu la fel am facut, am avut un Samsung Galaxy s4 mini tot spart dar totlaughing SI imi era jena uneori ca toata lumea se uita la telefonul meu cu o privire dubioasă, dar am rezistat câteva luni si mi-am cumpărat Iphone 6 plus nou...si la fel ai putea face si tuhappy Sti cum se spune, timpul le rezolva pe toatehappy

2 răspunsuri:
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

A sărit clema de la display

| NG_Costi_2002 a răspuns:

Iti recomand ca mai astepti 3-4 luni