| SpikeSpigel a întrebat:

Luni sau marti mi-a venit noul telefon, toate bune si frumoase. Pana azi cand am vazut ca au inceput sa apara niste dungi albe pe ecran :S. Apar si dispar rapid, dar e enervant, de ce? Nu-l tin la incarcat, ca de obicei orice telefon/tableta face asa doar cand le ti la incarcat, doar ca eu nu-l tin.

2 răspunsuri:
| Merekill a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un service si daca nu ii da de cap ar trebui sa suni la cei de la care ai cumparattel.

| SpikeSpigel explică (pentru Merekill):

Am rezolvat, am crezut ca era de la telefon dar era un bug la texturile la jocul la care ma jucam, adica Subway Surfer.