| Arhix a întrebat:

Am pus ochii pe un telefon si doresc sa-l cumpar, intrebarea este cand, sunt dispus sa mai astept cateva luni daca as castiga ceva la pret, sa stau pana la Blackfriday (desi e mult, daca merita as sta), voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| m3m3sje a răspuns:

De Black friday nu castigi mai mult de 100 lei la un telefon decat daca ii scade valoarea odata cu evolutia tehnologiei chiar daca tu vezi acolo "pret redus 60%" nu e altceva decat un pret super umflat si scazut de fatada sa te faca sa cumperi "cele mai spectaculoase reduceri ale anului"
Toate preturile reduse, daca nu sunt resigilate sau au o problemuta, sunt preturile reale cu care ar trebui ei sa vanda produsele.
Eu te sfatuiesc sa cauti acum pe cate site-uri ai tu rabdare sa vezi care este cel mai mic pret la telefonul pe care ti-l doresti si sa iti dai comanda.
PS: Pana de black friday iti vei schimba preferintele big grin

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Eu aș zice sa îl iei acum, cât mai repede, că să nu mai salivezi după el laughing, că probabil te gândești la cum ar fi daca l-ai avea.Buy it! Succes!

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu ne spui despre ce telefon este vorba. Pana la black friday mai e, si fi sigur ca pretul va scadea drastic. Pana atunci insa, vor mai iesi o gramada de telefoane. Ala pe care il vrei o sa fie considerat naspa.