| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 5315 care are web incorporat si am reinstalat windows si nu-mi merge webu, cand dau web la cineva apare negru stiti ce trebuie sa fac ca sa mearga? Trebuie sa instalez webu sa ceva?

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Vezi cum se numeste webcam-ul tau, apoi mergi pe net la site-ul oficial al producatorului si descarca driver-ul! reinstaleaza-l daca intampini probleme da un mesaj si te ajut!

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

La, laptop cand l-ai cumparat ti-a dat un cd, sau mai multe, unul din ele.contine toate driverele necesare laptopului tau.