| afroo a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul si acum camera web mi se vede invers, atat pe mess cat si pe skype. Am dezinstat si reinstalat driverul pentru camera si nu s-a schimbat nimic. Am incercat alte drivere dar la unele nu mi se finaliza instalarea pentru ca imi cerea sa conectez camera (la mine webu e incorporat in laptop). Ce as putea sa fac? Am Acer Aspire 5742Z

Răspuns Câştigător
| ZeroDiferit a răspuns:

De obicei Asus face figura asta. Ai aici un link cu solutii.
http://www.youtube.com/watch?v=U9l4PfFWFz0