| giulia8888 a întrebat:

Am un laptop Acer. De ceva timp, in momentul cand il deschid, imi apare windows recovery. Dupa ce selectez aceasta optiune, apare mesajul Load windows file, apoi apare sigla windowsului ca si cum s-ar deschide normal, dupa care ecranul ramane negru si apare doar cursorul. Ramane asa. Am incercat sa reinstalez windowsul, dar nu reusesc. Introduc cd-ul de instalare, dar dupa scurt timp arata exact la fel, ecran negru si cursorul.
Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Http://www.totuldesprecalculatoare.ro/......pas-cu-pas

Mult mai usor decat sa iti explic eu cum se face. SI la windows 7 ie cam tot asa:)