| 1Q a întrebat:

Am un laptop HP si as vrea sa il vand,cum fac sa sterg tot ce e pe el,poze,video,aplicatii,conturi, date, ca daca fac reformatare pierd windowsul si nu am altu, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Vrei sa-l vinzi laptopul tau HP? De cand il ai? Cu cat il vinzi? Lasa-mi mesajul la privat!

| suffarstar a răspuns:

Intri frumos in My computer si dai la local disk: D - click dreapta -> format
Stergi tot de pe desktop si dezinstalezi toate jocurile si programele cum faci de obicei, in My Computer ai in stanga Add or Remove Programs.