| Vlaescu_Alin_1999 a întrebat:

Am un laptop. Msi. exo.23. Il, folosesc, si dupa 15 minute se incinge. Incepe sa mearga greu,ce ar trebui sa-i fac? Ce-i drept. e putina mancare in el, dar, conteaza? Mersi!

4 răspunsuri:
| ovidiuotinjac a răspuns:

Trebuie sa ii cureti, din cauza mizeriei din ventilatoare nu se mai raceaste cum trebuie.

| darrio2007 a răspuns:

Mancare in el? De ce nu ii pui si o fața de masă? Si vinzi masa din bucatarie.Trebuie dus la curatat.E plin cu de toate, cred.Ca o shaormă.Vor folosi furtunul cu apa sa-l curete.

| Bandit06 a răspuns:

Trebuie sa-l duci la un "specialist" sa-l curete deoarece e si din cauza mancarii dar si din cauza prafului care s-a depus pe ventilatoare si astfel nu isi mai face racirea cum trebuie big grin

| Kiiţ_Alex_2000 a răspuns:

Il cureti si ii schimbi Cooler-ul!